IBO

IBO

IBO s.r.o Bratislavská 50, Trenčín

Marketingový špecialista

IBO

Trenčín, Trenčiansky kraj

V textu inzerátu

IBO s.r.o

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť, plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 1500 EUR/mesiac
  • mzda bude dohodnutá v závislosti od predchádzajúcich skúseností hornú hranicu si stanoví človek sám svojím výkonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Marketingového špecialistu. Si flexibilný, schopný riešiť problémy a úlohy samostatne, rád pracuješ v kolektíve? Máš pozitívny vzťah k prírode, turistike nebodaj k poľovníctvu alebo jednoducho miluješ marketing?

Potom je táto ponuka určená pre Teba.

Náš marketingový tím posilňujeme o novú pozíciu, ktorej cieľom je príprava a realizácia marketingovej podpory značiek v súlade s našou marketingovou a obchodnou stratégiou. Tvojou úlohou bude

Realizovať a koordinovať online a offline marketingové aktivity v spolupráci s nadriadeným s cieľom napĺňania obchodno-marketingovej stratégie a plánu spoločnosti.

ONLINE

Spolupráca pri vytváraní, navrhovaní a realizácií marketingových kampaní

Mapovanie a sledovanie trhu

Správa účtov na sociálnych sieťach

Správa kampaní na sociálnych sieťach

Aktívna spoluúčasť na ových kampaniach

Komunikácia s dodávateľskými reklamnými agentúrami, mediálnymi agentúrami, médiami a inštitúciami

Produkcia rôznych obchodných, informačných a prevádzkových tlačív

OFFLINE

Plánovanie, príprava a organizácia podujatí

Plánovanie offline inzercií, PR článkov a iných publikácií a komunikácia s redakciami.

Plánovanie rádio kampaní
Plánovanie a komunikácia outdoor priestorov (billboard, citylight a iné)

Reprezentovať spoločnosť na výstavách, prezentáciách a podujatiach.

Vykonávať administratívne činnosti spojené s fungovaním marketingu, evidenciu faktúr, objednávok a zmlúv.

Budovanie povedomia o značke

Spolupráca s obchodným oddelením pri kampaniach naprieč rôznymi kanálmi a prevádzkami

Spolupráca s grafikom, fotografom a tvorcom videa

Žiadosť a životopis posielaj iba om na

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaujímavé bonusové ohodnotenie, kedy si strop stanovuješ len ty sám

Výrazné zamestnanecké zľavy na produkty

Firemný notebook

Firemný telefón

Príspevok na stravovanie

Školenia a vzdelávacie kurzy podľa vlastného výberu

Unikátna možnosť osobného a kariérneho rastu

Možnosť stabilnej a dlhodobej práce v TOP firme v poľovníckom segmente

Jedinečná príležitosť testovať a používať obľúbené poľovnícke a outdoorové produkty renomovaných svetových značiek

Firemné akcie

Firemná uniforma - pohodlné firemné oblečenie, ktoré ťa ale nútiť nosiť nebudeme

Super kolektív v rodinnej firme

Práca v dynamicky expandujúcej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Google Ads - Základy
Google Analytics - Základy
Facebook Business Manager - Základy
Ecomail - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v oblasti online marketingu

Skúsenosť s nástrojom Ecomail alebo iným na posielanie ingu

Kreativita

Pozitívny prístup a tímovosť

Komunikatívnosť

Samostatnosť

Zmysel pre detail

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme rodinná slovenská firma aktuálne pôsobiaca v 5-ich európskych krajinách, s viac ako 90 zamestnancami a obratom cez 15 mil € ročne.
Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v oblasti poľovníctva, záhradnej, lesnej a komunálnej techniky, potrieb pre prácu v lese, doma a na záhrade. Lesnícka činnosť a doprava dreva. Piliarska výroba reziva a výroba palivového dreva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Odběr nových inzerátů od IBO
Jakmile bude mít společnost IBO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!