IBO

IBO

IBO s.r.o Bratislavská 50, Trenčín

Administrátor rumunského e shopu

IBO

Trenčín, Trenčiansky kraj

V textu inzerátu

IBO s.r.o

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 2

Administrátor rumunského e-shopu

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
živnosť, plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 EUR/mesiac
  • Prémie (mzda bude dohodnutá v závislosti od predchádzajúcich skúseností, hornú hranicu si stanoví človek sám svojím výkonom)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj tovaru záhradnej a lesnej techniky, predaj poľovníckych a outdoorových potrieb (fotopasce, optika, svietidlá, obuv, oblečenie, a pod...) cez e-shop. Komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom telefónu a ov, starostlivosť o zákazníkov (vybavovanie objednávok, reklamácií, atď...).
Náplňou práce bude tiež správa produktov v e-shope (pridávanie, úprava, preceňovanie, a pod.), preklad popisov k produktom a kategóriám zo slovenského do rumunského jazyka.
Hľadáme zapáleného človeka s množstvom inovatívnych nápadov, ktorý sa nezľakne žiadnej výzvy. Blízky vzťah k prírode, záhrade, poľovníctvu a lesníctvu je výhodou.
Žiadosť a životopis posielajte iba om na

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaujímavé bonusové ohodnotenie, kedy si strop stanovuješ len ty sám
Výrazné zamestnanecké zľavy na produkty
Firemný notebook
Firemný telefón
Unikátna možnosť osobného a kariérneho rastu
Možnosť stabilnej a dlhodobej práce v TOP firme v poľovníckom segmente
Jedinečná príležitosť testovať a používať obľúbené poľovnícke a outdoorové produkty renomovaných svetových značiek
Firemné akcie
Firemná uniforma - pohodlné firemné oblečenie, ktoré ťa ale nútiť nosiť nebudeme
Super kolektív v rodinnej firme

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)aSlovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Skúsenosť s predajom tovaru zákazníkovi výhodou
Komunikatívnosť
Flexibilita
Zodpovednosť
Logické myslenie
Samostatnosť
Schopnosť a ochota učiť sa novým veciam

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme rodinná slovenská firma aktuálne pôsobiaca v 5-ich európskych krajinách, s viac ako 90 zamestnancami a obratom cez 15 mil € ročne.
Maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v oblasti poľovníctva, záhradnej, lesnej a komunálnej techniky, potrieb pre prácu v lese, doma a na záhrade. Lesnícka činnosť a doprava dreva. Piliarska výroba reziva a výroba palivového dreva.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Odběr nových inzerátů od IBO
Jakmile bude mít společnost IBO nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!