Hotel Crocus

HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s. Szentiványho 4078/11, Štrbské Pleso

Čašník čašníčka

Štrbské Pleso, Poprad, Prešovský kraj

V textu inzerátu

Lenka Papajov

HPP, Brigáda, DPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 9

Čašník / čašníčka

Miesto práce Štrbské pleso
Termín nástupu
ihneď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac príplatky v zmysle Zákonníka práce, % z predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– usádzanie a vítanie hostí pri ich príchode do reštaurácie, ponúkanie nápojov so zreteľom na zvyšovanie predaja a spokojnosť hostí, ponuka a opis jedál v jedálnom lístku, pohotové reagovanie na požiadavky zákazníka
– príprava hotelových raňajok, vítanie a usadenie hostí, ponuka raňajkovej kávy, doplnkového sortimentu, komunikácia s hosťami, dohľad nad čistotou stolov a celého priestoru reštaurácie, dopĺňanie bufetových stolov v prípade potreby.

Zamestnanecké výhody, benefity
  • možnosť ubytovania
  • kariérny postup
  • možnosť pracovného a osobného rozvoja
Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem. Oslovovať budeme s časových dôvodov len tých uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám. S vybranými uchádzačmi budeme robiť osobné pohovory na základe vopred dohodnutého termínu.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) aleboNemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Prax v odbore v hoteli,
skúsenosti so zložitou obsluhou,
znalosť aspoň 1 cudzieho jazyka;
čašník- servírka s duchom obchodníka- predajcu,
silné pracovné návyky,
zodpovednosť a tímová práca

Odběr nových inzerátů od Hotel Crocus
Jakmile bude mít společnost Hotel Crocus nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!