Hotel Crocus

HOTEL CROCUS ŠTRBSKÉ PLESO, a.s. Szentiványho 4078/11, Štrbské Pleso

Kuchár

Štrbské Pleso, Poprad, Prešovský kraj

V textu inzerátu

Lenka Papajov

HPP, Brigáda, DPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 6

Kuchár

Miesto práce Štrbské pleso
Termín nástupu
ihneď
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok, živnosť, na dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 – 1 400 EUR/mesiac. Výška mzdy závisí od skúsenosti a praxe uchádzača. Samozrejmosťou sú všetky príplatky podľa zákonníka práce za SO, NE, Sviatky a nadčasy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KUCHÁR/KA
– samostatná práca v hotelovej kuchyni na pozícii kuchár
– príprava pizze
– príprava hotelových raňajok a večerí a a la carte objednávok
– príprava skupinových akcií,
– kooperácia so šéfkuchárom reštaurácie pri návrhoch a zostavovaní menu,
– zodpovednosť za evidenciu vydaných a použitý surovín, hygieny v kuchyni a dodržiavanie štandardov HACCP

Zamestnanecké výhody, benefity

– ubytovanie a strava poskytnutá BEZPLATNE
– zamestnanecké zľavy a zvýhodnený konzum,
– vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu,
– motivujúce ohodnotenie.

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám a na základe úrovne doručených životopisov.
Z časových dôvodov určite nekontaktujeme všetkých uchádzačov, za čo sa vopred ospravedlňujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

1

Odběr nových inzerátů od Hotel Crocus
Jakmile bude mít společnost Hotel Crocus nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!