Hokami

Hokami

Hokami CZ s. r. o. Ampérova 464, Liberec

Asistent ka obchodního ředitele Prodej

Hokami

Liberec, Liberecký kraj

Management, Obchod a marketing

V textu inzerátu

Hokami CZ s. r. o.

HPP, Doba neurčitá

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 1

Asistent/ka obchodního ředitele – Prodej

Do našeho obchodního týmu přijmeme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici Asistent/ka obchodního ředitele do oddělení Prodeje.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky
  • Příjem objednávek
  • Účast na jednáních v ČR i zahraničí
  • Komunikace s logistikou a technickým oddělením

Nástup možný ihned. Zaškolení je zajištěno.

Základní požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání nejlépe obchodního, ekonomického nebo pedagogického směru
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Chuť učit se novým věcem
  • Komunikativní úroveň angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou
  • Důslednost a pořádek, schopnost samostatné práce.

Nabízíme

  • Nástupní plat od 35 000 Kč + měsíční, pololetní a roční odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • Perspektivu platového růstu
  • Zajímavou práci v mladém kolektivu
  • Pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou
  • Bezplatné parkování
  • Ryze česká firma (velikost firmy cca 200 zaměstnanců)
  • Stravenkový paušál
  • Stravování na pracovišti nebo v kavárně
  • Péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice
  • Společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny.

Odběr nových inzerátů od Hokami
Jakmile bude mít společnost Hokami nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!