Hobbytec

Hobbytec

Hobbytec CZ s.r.o. Bílkova 87, Poděbrady, Nymburk

Pracovník skladu

Hobbytec

Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Hobbytec CZ s.r.o.

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 12

Ranní směna, volné víkendy

Náplň práce

  • Naskladňování / vyskladňování zboží na základě dodacích listů – zejména hliníkové profily
  • Úzká spolupráce s výrobním oddělením
  • Podpora pro expedici – balení zakázek
  • Pravidelné inventury
  • Udržování pořádku v rámci skladových prostor
  • Použití manipulační techniky

Požadujeme

  • Budeme rádi, když se na Vás budeme moci spolehnout a nebude Vám chybět zodpovědnost, samostatnost a chuť pracovat.
  • Profesní průkaz řidiče VZV výhodou – případně je schopen zajistit zaměstnavatel
  • Řidičský průkaz skupiny B, E výhodou

Nabízíme

  • Výborné platové ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní doba pondělí – pátek, začínající od 6.00 – 14.30
  • Kvalitní pracovní obuv a oděv
  • Velmi přátelský kolektiv rodinné dynamicky se rozvíjející společnosti

Místo výkonu práce: Bílkova 87, Poděbrady

Odběr nových inzerátů od Hobbytec
Jakmile bude mít společnost Hobbytec nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!