Hobbytec

Hobbytec

Hobbytec CZ s.r.o. Bílkova 87, Poděbrady, Nymburk

Konstruktér vývojář

Hobbytec

Poděbrady, Nymburk, Středočeský kraj

V textu inzerátu

Hobbytec CZ s.r.o.

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Konstruktér / vývojář

Zimní zahrady, pergoly, zastřešení

Náplň práce

  • Spolupráce s oddělením vývoje a výroby ohledně novinek, inovací
  • Posuzování vhodnosti proveditelnosti
  • Každodenní komunikace s obchodním oddělením
  • Zakreslení – Solid Edge 3D

Požadujeme

  • Vzdělání / zkušenosti z technického prostředí
  • Znalost konstrukčního programu
  • Samostatnost, zodpovědnost a zejména dotahování věcí do konce

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • Přátelský kolektiv rodinné společnosti

Místo výkonu práce: Bílkova 87, Poděbrady

Odběr nových inzerátů od Hobbytec
Jakmile bude mít společnost Hobbytec nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!