HYZA

HYZA

HYZA a.s. Odbojárov 2279/37, Topoľčany

Obchodný zástupca

HYZA

Žilinský kraj, Prešovský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Veronika Kondrlíková

HPP

Aktuálizováno v čvrtek 03. října před 2 dny

Zobrazení: 5

Miesto

Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Pracovný pomer

plný úväzok

Priemerný plat

Do 1300€

Nástup

ihneď

Mzdové podmienky

800 – 1 300 EUR/mesiac

Základná mzda 800,- € + 50 % prémie + 100,- € odmena závislá od dochádzky

Informácia o pracovnej pozícii

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
  • plnenie stanoveného obchodného plánu spoločnosti
  • zodpovedný za platobnú disciplínu zverených zákazníkov
  • administratíva: denná činnosť v regióne, monitoring konkurencie, plánovanie vlastných trás, cenové ponuky.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • firemný automobil aj na súkromné účely,
  • mobilný telefón, tablet, internet,
  • flexibilný pracovný čas,
  • školenia, teambuilding, motivačné súťaže,
  • zvýhodnený nákup tovaru,
  • dovolenkové a vianočné prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy

Informácie o výberovom konaní

Obchodný zástupca bude pracovať v okresoch Turčianske Teplice, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová Ves.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk – Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel – Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý
OS Android – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Kontaktujte nás

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od HYZA
Jakmile bude mít společnost HYZA nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!