HORSKÝ HOTEL SNĚŽENKA

HANAKOV, spol. s r.o. Pod Kosířem 3127/74, Prostějov

Provozní recepční

Prostějov, Olomoucký kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika, Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Jana Bednářová

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Provozní - recepční

Hledáme novou tvář naší recepce s profesionálním přístupem, která bude k ruce manažerovi hotelu.

Co vás čeká

  • práce s hotelovým informačním systémem (možnost zaučení),
  • aktualizace údajů a rezervací v hotelovém systému, skladové hospodářství,
  • zastřešení recepčních operací a administrativa spojená s provozem,
  • řešení požadavků hostů,
  • zajišťování provozu hotelu včetně restaurace, wellness, bowling atd.,
  • řízení kolektivu pracovníků své směny,
  • týdenní turnusy se zajištěným ubytováním.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vzdělání v oboru cestovního ruchu nebo adekvátní praxi na obdobné pozici
  • komunikační a organizační schopnosti,
  • zájem učit se novým věcem a klientsky orientovaný přístup,
  • komunikativní znalost anglického jazyka (znalost dalšího jazyka výhodou),
  • pokročilá znalost práce s PC (MS Office, hotelové systémy výhodou),
  • bezúhonnost, čistý trestní rejstřík,
  • zkušenosti na obdobné pozici velmi vítané.

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí a zázemí českého rodinného zaměstnavatele
  • stravování a ubytování v místě
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • celoroční provoz
  • týdenní turnus

Nástup dle dohody.

Odběr nových inzerátů od HORSKÝ HOTEL SNĚŽENKA
Jakmile bude mít společnost HORSKÝ HOTEL SNĚŽENKA nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!