HORSKÝ HOTEL SNĚŽENKA

HANAKOV, spol. s r.o. Pod Kosířem 3127/74, Prostějov

Kuchař ka

Prostějov, Olomoucký kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Jana Bednářová

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

Kuchař/ka

Náplň práce

  • příprava hotových jídel i minutkové kuchyně
  • příprava jídel pro účely hotelového stravování a společenských akcí/rautů
  • spolupráce na tvorbě jídelních lístků
  • udržování efektivity provozu a zodpovědnost za dodržování nastavených standardů

Požadujeme

  • ukončené středoškolské vzdělání v oboru kuchař/ka nebo prokazatelnou praxi v oboru
  • zkušenost s hotelovou kuchyní výhodou
  • znalost výrobních procesů
  • spolehlivost, pracovitost

Nabízíme

  • zázemí českého, rodinného zaměstnavatele
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost podílet se na nastavení gastronomie hotelu
  • stravování a ubytování v místě
  • bonusy a odměny za výkony
  • příspěvek na důchodové připojištění
  • slevy na hotelové služby pro vás i vaši rodinu

Odběr nových inzerátů od HORSKÝ HOTEL SNĚŽENKA
Jakmile bude mít společnost HORSKÝ HOTEL SNĚŽENKA nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!