Gatema

Gatema

Gatema Holding s.r.o. Průmyslová 2503/2, Boskovice

Technolog ve výrobě PCB (chem. zaměření)

Gatema

Boskovice, Blansko, Jihomoravský kraj

V textu inzerátu

Gatema Holding s.r.o.

+420516426711

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Boskovice
Výroba desek plošných spojů - Gatema PCB a.s.
ikonavhodné i pro absolventy

Náplň práce

  • řízení, kontrola a optimalizace procesů na výrobních linkách,
  • zajištění a organizace technologické přípravy výroby,
  • provádění chemických analýz lázní a metalografických výbrusu, vč. vyhodnocení výsledků,
  • práce s IS Helios,
  • komunikace napříč odděleními (kvalita, výroba),
  • navrhování nových technologií a inovací, jejich ověřování.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání materiálového/chemického směru nebo SŠ s maturitou v chemickém oboru,
  • znalost výroby desek plošných spojů velkou výhodou, ne však podmínkou,
  • praxe na obdobné pozici či v chemickém průmyslu výhodou,
  • znalost práce na PC (MS Office),
  • pokročilá znalost AJ (technická dokumentace, SW technologických linek),
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, rozhodnost,
  • proaktivní přístup,
  • schopnost učit se novým postupům,
  • schopnost vyhodnotit výsledky analýz.

Nabízíme

  • kvalitní zaškolení a práce v perspektivním oboru,
  • přátelský kolektiv,
  • práce ve dvousměnném provozu (2x ranní, 1x odpolední)
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravenkový paušál,
  • jazykové a profesní vzdělávání,
  • příspěvek na dopravu,
  • pracovní doba 7,5 hod. denně,
  • zázemí silné české společnosti,
  • moderní administrativní a výrobní prostředí,
  • mateřská školka v areálu firmy,
  • dlouhodobá spolupráce,
  • firemní akce,
  • káva a čaj na pracovišti zdarma.

Pozice je vhodná i pro absolventy!!

Těšíme se na Vaše životopisy.

Odběr nových inzerátů od Gatema
Jakmile bude mít společnost Gatema nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!