Gatema

Gatema

Gatema Holding s.r.o. Průmyslová 2503/2, Boskovice

KONZULTANT HELIOS pro ekonomiku a mzdy

Gatema

Boskovice, Blansko, Jihomoravský kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika, Obchod a marketing

V textu inzerátu

Gatema Holding s.r.o.

+420516426711

Home office

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 1

Boskovice
Informační systémy - Gatema IT a.s.

Pokud máte účetnictví a mzdy v malíčku, rád/a komunikujete,
umíte poradit a baví Vás práce v informačním systému, jste možná náš ideální kandidát.

Pozice je otevřená v Boskovicích nebo na pobočce v Třebíč.

Co Vás čeká na uvedené pozici?

  • Zaučení a zvládnutí systému HELIOS – systému, který umožňuje firmám řídit veškeré své operace.
  • Vy se zaměříte na ekonomiku a mzdy. S podporou zkušeného týmu můžete počítat!
  • Budete nápomocni zákazníkům už před nasazením HELIOSU ve firmě, během implementace i po ní.
  • Čeká vás hodně komunikace - telefon, online schůzky, občasné návštěvy u zákazníků.
  • Školení nových uživatelů, prezentace.
  • A nesmíme zapomenout na spolupráci s našimi programátory.

Jak si Vás představujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • znalost účetnictví a mezd, zkušenosti z praxe
  • znalost práce v jakémkoli informačním systému
  • pokud znáte HELIOS, je to vaše velké plus, ne však podmínka
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost
  • ŘP. skupina B, aktivní řidič

Co Vám nabídneme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Občasnou práci z domu (2+3)
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy, podporujeme profesní vzdělávání (interní workshopy, odborné kurzy, softskills)
  • Příspěvek na dojíždění
  • Stravenkový paušál
  • Jídelnu v areálu firmy
  • Kávu a čaj na pracovišti zdarma
  • Firemní mateřskou školku
  • Pěkné moderní pracovní prostředí
  • Firemní akce
  • Podporu zkušeného týmu
  • Sehranou partu usměvavých lidí

Pokud ještě váháte, stačí zavolat. Rádi to s Vámi probereme.

Odběr nových inzerátů od Gatema
Jakmile bude mít společnost Gatema nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!