GEBAS atelier

GEBAS atelier architects s.r.o. Kaprova 42/14, Praha 1

BRIGÁDA ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Alice Čechová

Brigáda, DPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

BRIGÁDA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme brigádníka/brigádnici na administrativní pozici.
Místo výkonu práce
Hradec Králové, Tomkova 620
Typ pracovního poměru
DPP
Plat
140,-Kč/hod. hrubého

Náplň práce

péče o jednací místnosti a společné prostory,
zajišťování rozvozu dokumentace na úřady nebo poštu
tisk a skládání výkresů, objednávání kancelářských potřeb
scanování či skartování dokumentů a další administrativní práce

Požadujeme

ŘP sk.B, znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme

vhodné jako přivýdělek (5 – 10 hod./týden, dle domluvy 2 - 3 v týdnu)

Kontaktní osoba

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis.
Tel: 732 915 670

Odběr nových inzerátů od GEBAS atelier
Jakmile bude mít společnost GEBAS atelier nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!