GEBAS atelier

GEBAS atelier architects s.r.o. Kaprova 42/14, Praha 1

Asistentka obchodníka

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika, Obchod a marketing

V textu inzerátu

Alice Čechová

Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Do společnosti Gebas atelier architects s.r.o. hledáme kolegyni na pozici ASISTENT/KA OBCHODNÍKA. Na této pozici je hlavní náplní práce zajištění podpůrných činností pro obchodníka ateliéru.
Místo výkonu práce
Hradec Králové, Tomkova 620
Typ pracovního poměru
plný nebo částečný úvazek dle preferencí kandidáta
Plat
25–30.000,- hrubého (při plném úvazku)

Náplň práce

  • Vyhledávat nové potenciální kontakty – klienty, veřejné zakázky. Následné telefonické kontaktování vybraných společností.
  • Být pravou rukou obchodníka a spolehlivým týmovým hráčem.
  • Domlouvat a organizovat osobní schůzky.
  • Zjišťovat potřeby zákazníka a prezentovat poskytované služby.
  • Zaznamenávat relevantní informace do CRM.
  • Připravovat podklady pro objednávky a smlouvy.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou.
  • Vhodné pro absolventy/Praxe na obdobné pozici vítána.
  • Znalost práce s PC.
  • Zodpovědnost, samostatnost a pro-aktivita v řešení problémů, vynikající komunikační dovednosti.
  • ŘP skupiny B.

Nabízíme

  • Kvalifikovanou práci v příjemném pracovním kolektivu.
  • Stabilní zázemí prosperující společnosti.
  • Služební mobilní telefon.
  • Nástup možný ihned.
  • Práce na plný úvazek či částečný pracovní úvazek – dle preferencí kandidáta.

Kontaktní osoba

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis.
V souvislosti s nařízeními Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů Vás musíme informovat o zpracovávání vašich osobních údajů při konaném výběrovém řízení ve firmě Gebas atelier architects s. r. o.

Odběr nových inzerátů od GEBAS atelier
Jakmile bude mít společnost GEBAS atelier nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!