Frost

Frost

Frost a.s. Prešov Petrovanská 34, Prešov

Pracovník údržby

Frost

Prešov, Prešovský kraj

V textu inzerátu

Frost a.s. Prešov

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 7

Pracovná náplň

  • denne dohliadanie na fungovanie strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke
  • vykonávanie dennej a preventívnej údržby strojov, prístrojov a zariadení
  • oprava a údržba mechanických a elektrických častí výrobných zariadení
  • mechanické práce pri montáži, oživovaní výrobných technologických zariadení
  • úpravy a optimalizácia mechanických častí existujúcich výrobných zariadení (hydraulika, pneumatika)

Požiadavky na zamestnanca

  • Stredné odborné vzdelanie bez maturity.
  • Stredné odborné vzdelanie s maturitou.
  • § 21 – elektrotechnik výhodou

Mzdové podmienky

  • Základná mesačná brutto mzda 1 000 - 1 400 EUR
  • Mesačný dochádzkový bonus 100,- EUR.
  • Stravné lístky v hodnote 6,- EUR.
  • Možnosť pracovať nadčasy.
  • Ročný bonus.

Pracovné podmienky

  • Práca v dvojzmennej prevádzke 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00
  • Druh pracovného pomeru hlavný pracovný pomer (možnosť pracovať na pracovnú zmluvu aj Dohodu)
  • Miesto výkonu práce FROST a. s. Prešov, Petrovanská 34/B, Prešov

Informácie pre uchádzačov

  • na

Vopred ďakujeme za Váš záujem a zaslaný životopis. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú predpoklady pre výkon inzerovanej pozície.

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od Frost
Jakmile bude mít společnost Frost nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!