EXALOGIC

EXALOGIC

EXALOGIC, s.r.o. Jozefa Jureka 189/3, Bešeňová

.NET developer developer mobilných aplikácií

EXALOGIC

Bešeňová, Ružomberok, Žilinský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Pavol Žiak

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

NET developer/developer mobilných aplikácií

Dátum zverejnenia pracovnej ponuky: 24.10.2023

Miesto práce

Bešeňová

Druh pracovného pomeru

Plný úväzok, živnosť

Termín nástupu

Dohodou

Mzdové podmienky (brutto)

1 800 - 3 000 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

Vývoj mobilných aplikácií (Android, iOS) na platforme Xamarin/MAUI pre systém OBERON (mobilný skladník, mobilný čašník...), ktorý je určený pre malé a stredné firmy v rámci SR.

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis zašlite prostredníctvom kontaktného formulára.

Požiadavky na pracovníka

Vzdelanie v odbore
Informačné technológie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
- stredoškolské
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
Ostatné znalosti
- vývoj aplikácií v.NET/mobilné aplikácie - Pokročilý
- dobrá znalosť relačných databázových systémov - Pokročilý
- anglický jazyk na úrovni technickej dokumentácie - Pokročilý
Osobnostné predpoklady a zručnosti- zodpovednosť a samostatnosť
- schopnosť a ochota hľadať a prinášať riešenia pre koncových používateľov

Odběr nových inzerátů od EXALOGIC
Jakmile bude mít společnost EXALOGIC nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!