ESOX PLAST

ESOX PLAST

ESOX PLAST s.r.o. Uhorská Ves 170, Liptovský Ján

Zoraďovač vstrekolisov nastavovač strojov

ESOX PLAST

Liptovský Ján, Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj

V textu inzerátu

Mária Seman

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Zoraďovač vstrekolisov - nastavovač strojov

Náplň práce

- zhadzovanie – nahadzovanie foriem na vstrekolisy
- zoradenie a zapojenie pracoviska

- zber a záznam údajov o stave foriem
- príprava materiálov
- nastavovanie a kontrola parametrov vstrekolisov
- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná) - Pondelok - Piatok

Požiadavky na zamestnanca

manuálna zručnosť
- technická gramotnosť a technické myslenie

- schopnosť čítať technické výkresy a výkresovú dokumentáciu
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spôsobilosť pracovať v noci
- zodpovednosť, pozornosť, precíznosť (presnosť)

Mzdové podmienky

- mesačná mzda 950-1300 EUR brutto závisí od skúseností kandidáta
- dochádzkový bonus 50 EUR
- príplatky za nočnú
- pohyblivá zložka mzdy po skúšobnej dobe,
- odmeny na základe hospodárenia firmy

Zamestnanecké výhody

-práca v stabilnej slovenskej firme na hlavný pracovný pomer

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevky na stravovanie
firemné akcie a priateľský kolektív

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od ESOX PLAST
Jakmile bude mít společnost ESOX PLAST nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!