ESOX PLAST

ESOX PLAST

ESOX PLAST s.r.o. Uhorská Ves 170, Liptovský Ján

Operátor výroby

ESOX PLAST

Liptovský Ján, Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Mária Seman

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

Operátor výroby -kontrola plastových výrobkov

Náplň práce

-práca pri strojoch na výrobu plastových výliskov
- odoberanie výliskov z linky, ich vizuálna kontrola
- triedenie zhodných a nezhodných výrobkov podľa pokynov
- ukladanie podľa baliacich predpisov
- montáž dielov do podzostáv a zostáv
- ochota pracovať na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná) pondelok - piatok
- práca vhodná aj pre ženy a absolventov, nie je potrebná žiadna prax - ZAUČÍME

Požiadavky na zamestnanca

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spôsobilosť pracovať v noci
- zodpovednosť, pozornosť, precíznosť (presnosť)

Mzdové podmienky

- mesačná mzda cca. 870 - 920 EUR brutto
- hodinová mzda: 4.70 EUR/hod.
+ dochádzkový bonus 50 EUR
+ príplatky za nočnú
+ pohyblivá zložka mzdy po skúšobnej dobe,
+ odmeny na základe hospodárenia firmy

Zamestnanecké výhody

-práca v stabilnej slovenskej firme na hlavný pracovný pomer
- odmeny na základe hospodárenia firmy

- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- príspevky na stravovanie
firemné akcie a priateľský kolektív

Odběr nových inzerátů od ESOX PLAST
Jakmile bude mít společnost ESOX PLAST nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!