ELKOV

ELKOV

ELKOV elektro a.s. Kšírova 701/255, Brno

Technický specialista ka zákaznické podpory

ELKOV

Brno, Brno, Jihomoravský kraj

Informační technologie

V textu inzerátu

Veronika Ryantová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 5

Technický specialista/ka zákaznické podpory

03. 06. 2024 | Pobočka: Brno - Kšírova

Rozšiřujeme tým zákaznické podpory - specialista na telefonu! Vhodné i pro absolventy!

Místo pracoviště: Brno - Kšírova 701/255

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky a dodavateli - zejména telefonicky, emailem a prostřednictvím online chatu.
  • Sledování stavu objednávky.
  • Registrace zákazníka do e-shopu a našeho systému.
  • Správa termínů dodání zboží.
  • Doplňování dat do systému a další administrativa.
  • Spolupráce s dalšími odděleními.

Požadujeme

  • Komunikativnost, trpělivost a zájem o zákazníka.
  • Dokončené SŠ vzdělání.
  • Technické znalosti elektromateriálu.
  • Řešit problémy a efektivně komunikovat.
  • Znalost práce na PC a MS OFFICE.
  • Ochota pracovat ve směnném provozu 3 členného callcentra.
  • PO - PÁ ranní 7:00 - 15:30 / odpolední 9:30 - 18:00.

Nabízíme

  • Jistotu - zázemí silné a stabilní české společnosti.
  • Work-life balance – 5 týdnů volna.
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů.
  • Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.

Máte zájem o tuto pracovní pozici? Kontaktujte nás pomocí tohoto formuláře.

Odběr nových inzerátů od ELKOV
Jakmile bude mít společnost ELKOV nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!