ELEKTRO Bečov

ELEKTRO, výrobní družstvo Tovární 128, Bečov nad Teplou

Hledáme kolegu kolegyni na pozici REFERENT KA PRODEJE

Bečov nad Teplou, Karlovy Vary, Karlovarský kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici REFERENT/KA PRODEJE

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
Střední škola technického zaměření výhodou
Znalost práce na PC
Znalost AJ - začátečník
Komunikační dovednosti
Zkušenosti s komunikací se zákazníkem a fakturací vítány
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost

Náplň pracovní pozice

Přijímání a zpracování objednávek od zákazníků
Komunikace se zákazníky
Vystavování Dodacích listů a Faktur
Logistika - objednávání dopravy
Kontrola skladových zásob

Nabízíme

Hrubá měsíční mzda 35.000,- Kč
Práce v čistém prostředí
Týden dovolené navíc
Další zajímavé benefity jako je třeba dotované jídlo / stravné, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu

Životopis zašlete na

Ing. Eva Kodýtková
Vedoucí oddělení prodeje a nákupu

+420 775 350 062

Nástup možný od 1. 6. 2024

Odběr nových inzerátů od ELEKTRO Bečov
Jakmile bude mít společnost ELEKTRO Bečov nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!