ELECTROPOLI

ELECTROPOLI

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. Budovatelů 482, Třemošnice

Údržbář elektro

ELECTROPOLI

Třemošnice, Chrudim, Pardubický kraj

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

Věra Brabcová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Údržbář – elektro

Požadovaný profil

  • SOU – vyučení v oboru elektrikář / SŠ,
  • praxe v údržbě – výhodou, ne podmínkou,
  • osvědčení k vyhlášce 50/78 Sb. § 6 nebo osvědčení k vyhlášce 194/2022 Sb.
  • znalost PLC,
  • zkušenost s frekvenčními měniči,
  • zkušenost s průmyslovými počítači.

Pracovní náplň

  • práce v oddělení elektroúdržby,
  • provádění preventivní a periodické údržby,
  • zodpovědnost za bezproblémový chod oddělení.

Nabízíme

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 10 000 KČ,
  • jistou práci ve stabilní mezinárodní společnosti – již 25 let na trhu,
  • 5 týdnů dovolené a věrnostní dovolenou,
  • zaměstnanecké benefity
  • bonus za docházku,
  • věrnostní příplatky za odpracované roky,
  • odměny za zlepšovací návrhy,
  • dotace zaměstnavatele na stravování v areálu společnosti,
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
  • sportovní a wellness aktivity pro zaměstnance,
  • odměny při životních jubileích,
  • vitamin C.

Pracovní režim

  • jednou za 3 až 4 týdny odpolední směna.

Místo výkonu práce

  • provoz Třemošnice, Budovatelů 482

Kontaktní osoba

  • tel.: 466 254 650, +420 730 584 064

Benefity

Jsme odborníci na povrchové úpravy.

Vaše životopisy však neřešíme povrchně.

Odběr nových inzerátů od ELECTROPOLI
Jakmile bude mít společnost ELECTROPOLI nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!