ELECTROPOLI

ELECTROPOLI

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. Budovatelů 482, Třemošnice

Mistr výrobní linky

ELECTROPOLI

Český Dub, Liberec, Liberecký kraj

V textu inzerátu

Věra Brabcová

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 7

Požadovaný profil

  • SŠ vzdělání technického směru, chemického výhodou
  • Práce v MS Office
  • Čistý trestní rejstřík
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem
  • Zkušenosti s vedením týmu pracovníků velkou výhodou

Pracovní náplň

  • Práce v oddělení výroby a její plánování
  • Příprava výrobních příkazů
  • Vedení týmu pracovníků
  • Zajištění bezproblémového chodu výroby

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity: (25 dní dovolené, sportovní a relaxační aktivity, závodní stravování formou kantýny s dotací zaměstnavatele, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, věrností příplatky a dovolené, vitamíny).

Místo výkonu práce

  • provoz Český Dub

Kontaktní osoba

  • Ing. Věra Brabcová

Benefity

  • 25 dní dovolené
  • sportovní a relaxační aktivity
  • závodní stravování formou kantýny s dotací zaměstnavatele
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
  • věrností příplatky a dovolené
  • vitamíny

Jsme odborníci na povrchové úpravy.

Vaše životopisy však neřešíme povrchně.

Odběr nových inzerátů od ELECTROPOLI
Jakmile bude mít společnost ELECTROPOLI nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!