ELECTROPOLI

ELECTROPOLI

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. Budovatelů 482, Třemošnice

HR Generalista

ELECTROPOLI

Český Dub, Liberec, Liberecký kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Věra Brabcová

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 5

Požadovaný profil

  • Znalost personalistiky – pracovní právo, praxe na HR min 2 roky
  • Microsoft office 365 – excel, power point na pokročilé úrovni
  • Anglický jazyk– komunikativní úroveň
  • Zkušenosti na podobné pozici ve výrobním závodu výhodou,
  • Komunikativnost, vyjednávací schopnosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, chuť pracovat a učit se novým věcem.
  • Analytické myšlení

Pracovní náplň

  • Zajištění kompletní náborové aktivity, od přípravy výběrových řízení, přes vedení osobních/online pohovorů až po vyhodnocení uchazečů.
  • Příprava pracovně-právních podkladů spojená s nástupy, změnami a výstupy zaměstnanců
  • Zodpovědnost za onboarding a adaptaci nových zaměstnanců
  • Zodpovědnost za oblast rozvoje a vzdělávání zaměstnanců – tvorba a realizace vzdělávacího plánu
  • Správa docházkového a personálního systému – zadávání, aktualizace dat zaměstnanců
  • Udržovat a posilovat vztahy s dodavateli – externí agentury
  • Práce s HR systémy zaměřená na reporty a podporu organizace v oblasti lidských zdrojů
  • Spolupracuje na HR projektech

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené a věrnostní dovolenou
  • Jistou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Odpovídající mzdu s možností dalšího růstu
  • Motivační program pro stávající zaměstnance
  • Zaměstnanecké benefity
    • bonus za docházku
    • věrnostní příplatky za odpracované roky
    • odměny za zlepšovací návrhy,
    • dotace zaměstnavatele na stravování v areálu společnosti
    • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify,
    • příspěvky na sportovní a relaxační aktivity,
    • vánoční dárek,
    • vitamínové přípravky a doplňky stravy
    • příspěvek na dopravu

Místo výkonu práce

  • provoz Český Dub

Kontaktní osoba

  • Ing. Věra Brabcová

Benefity

Jsme odborníci na povrchové úpravy.

Vaše životopisy však neřešíme povrchně.

Odběr nových inzerátů od ELECTROPOLI
Jakmile bude mít společnost ELECTROPOLI nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!