ELECTROPOLI

ELECTROPOLI

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o. Budovatelů 482, Třemošnice

Dělník výrobní linky

ELECTROPOLI

Český Dub, Liberec, Liberecký kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Věra Brabcová

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Požadovaný profil

  • Ukončené základní vzdělání
  • Průkaz či zkušenosti s VZV / el. paletovým vozíkem výhodou
  • Manuální zručnost
  • Fyzická zdatnost
  • Spolehlivost, samostatnost

Pracovní náplň

  • Navěšování a svěšování dílů
  • Nasazování závěsů do linky
  • Vizuální kontrola a balení dílů

Nabízíme

  • Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti – již 20 let na trhu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení s možností dalšího mzdového růstu
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené + věrnostní dovolená, náborový příspěvek, motivační program pro stávající zaměstnance, odměny za zlepšovací návrhy, bonus za docházku, dotace zaměstnavatele na stravování v areálu společnosti, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, sportovní a wellness aktivity pro zaměstnance, věrnostní příplatky za odpracované roky, odměny při životních jubileích, vánoční dárek)

Místo výkonu práce

  • provoz Český Dub

Kontaktní osoba

  • Ing. Věra Brabcová

Benefity

  • 5 týdnů dovolené + věrnostní dovolená
  • náborový příspěvek
  • motivační program pro stávající zaměstnance
  • odměny za zlepšovací návrhy,
  • bonus za docházku
  • dotace zaměstnavatele na stravování v areálu společnosti
  • výhodné zaměstnanecké mobilní tarify
  • sportovní a wellness aktivity pro zaměstnance
  • věrnostní příplatky za odpracované roky
  • odměny při životních jubileích
  • vánoční dárek

Jsme odborníci na povrchové úpravy.

Vaše životopisy však neřešíme povrchně.

Odběr nových inzerátů od ELECTROPOLI
Jakmile bude mít společnost ELECTROPOLI nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!