EFG

EFG

EFG CZ spol. s r.o. Zelený pruh 1560/99, Praha 4

Technik HW a SW aplikací

EFG

Praha 4, Hlavní město Praha

Informační technologie

V textu inzerátu

Kristýna Vocásková

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Náplň práce

  • montáž a servis slaboproudých elektronických systémů na zakázkách
  • příprava a realizace projektů
  • technická podpora zákazníkům

Požadavky

  • SŠ vzdělání s maturitou v oboru elektro, slaboproud, informační technologie
  • autocad výhodou
  • samostatnost, flexibilita
  • řidičské oprávnění skupina B
  • trestní bezúhonnost

Co Vám můžeme nabídnout ?

  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti s více jak 30letou tradicí
  • Vaši práci umíme náležitě ocenit
  • firemní školení a vzdělávání, budete zvyšovat svou kvalifikaci a profesně růst
  • dostanete od nás příspěvek na stravování, výborná káva přímo na pracovišti
  • můžete uplatnit zdravotní volno - sick days
  • máme vlastní firemní chatu v srdci Českého ráje
  • firemní teambuildingové aktivity
  • možnost profesního rozvoje a růstu
  • příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
  • nástup možný ihned

Pokud tě nabídka zaujala, pošli mi info nebo volej 725 777 131.
Budu se těšit na případné setkání.

Odběr nových inzerátů od EFG
Jakmile bude mít společnost EFG nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!