EFG

EFG

EFG CZ spol. s r.o. Zelený pruh 1560/99, Praha 4

Obchodně technický pracovník

EFG

Praha 4, Hlavní město Praha

V textu inzerátu

Kristýna Vocásková

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

Obchodně-technický pracovník

Máte obchod v krvi a baví Vás technika?
Přidej se k nám, rozšiřujeme team v Turnově!

Koho hledáme?

Pozice: Obchodně-technický pracovník
Způsob spolupráce full-time
Lokace Turnov

Co bude Vaším úkolem

  • návrhy identifikačních systémů a aplikací
  • příprava podkladů pro obchodní a projekční oddělení
  • tvorba nabídek a rozpočtů pro zákazníky
  • mapování terénu a obchodní aktivity vedoucí k uzavřeným obchodům
  • účast na výstavách, konferencích

Co nabízíme

  • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti s více jak 30letou tradicí pracujeme s novými technologiemi
  • moderní zázemí a příjemné pracovní prostředí v menším kolektivu
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní školení a vzdělávání, možnost profesního rozvoje a růstu
  • příspěvek na životní pojištění a stravování formou stravenek
  • zdravotní volno - sick days
  • firemní rekreační zařízení v srdci Českého ráje
  • pestré teambuildingové aktivity

Požadujeme

  • SS/VŠ vzdělání elektrotechnického směru výhodou
  • příjemné a profesionální vystupování
  • organizační a komunikační schopnosti
  • aktivní přístup, samostatnost, iniciativa a spolehlivost
  • schopnost rychle získávat nové znalosti
  • dobrá znalost MS Office, znalost IS Helios výhodou
  • znalost anglického jazyka a praxe v oboru výhodou
  • sportovní duch vítán
  • řidičský průkaz skupiny B
  • nekuřák

O nás

Jsme dynamická firma, která se nebojí výzev a průkopnických řešení. Působíme na českém trhu od roku 1991. Soustředíme se na dodávky nejen konkrétních systémů (EZS, EPS, datové sítě, docházka, kamery), ale zároveň řešíme systémovou integraci v oblasti bezpečnosti, identifikace a komunikace.

Naším cílem je poskytovat inovativní a uživatelsky přívětivá řešení v oblasti bezpečnosti a řízení lidských zdrojů. Pracujeme pro širokou škálu odvětví od výrobních podniků po školy a nemocnice. Podílíme se na významných projektech v petrochemickém a farmaceutickém průmyslu. Poskytujeme služby firmám, které mají zájem o komplexní a zakázková řešení slaboproudých technologií.

Každoročně investujeme několik miliónů korun do vývojových aktivit v oblasti HW a SW produktů. Vytváříme vlastní design všech výrobků. Dáváme tak zákazníkům kromě kvalitního technického řešení velký díl originality průmyslového designu. Svoje produkty prodáváme pod obchodní značkou Aktion. Více informací o produktech naleznete na webových stránkách www.aktion.cz.

Naší silnou stránkou je schopnost vlastního vývoje a implementace zakázkových projektů včetně zajištění dlouhodobé systémové podpory. Významnou část prostředků a úsilí proto vynakládáme na postupné rozšiřování a zdokonalování střediska technické podpory zahrnující služby helpdesku, hotline, revizí, prohlídek, oprav a rozšíření. Díky tomu se na nás může obrátit uživatel, který nemá na správu svých stávajících systémů zajištěného stabilního dodavatele.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošli mi info.
Budu se těšit na případné setkání.

Odběr nových inzerátů od EFG
Jakmile bude mít společnost EFG nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!