ECO BAGS

ECO BAGS

ECO BAGS, s.r.o. Michala Šimonoviča 481, Myjava

Skladník

ECO BAGS

Myjava, Trenčiansky kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Daniela Libiaková

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 4

Skladník

Príjem a výdaj surovín, materiálov, hotovej výroby. Obsluha VZV, práca s PC, evidencia zásob, pravidelná inventarizácia.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
Ihneď
Druh pracovného pomeru
Trvalý pracovný pomer
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
870 € + 680 €
Kontakt
Tel.: +42915987480
Náplň (druh) práce

Zamestnanecké výhody, benefity
  • príplatky, výkonové odmeny po skúšobnej dobe do výšky 680,- €
  • stravu vo vlastnej jedálni, príspevok zamestnanec len 1 €
  • pracovné jubileum odmena vo výške 200,- €
  • životné jubileum odmena vo výške 200,- €
  • prácu v stabilnej spoločnosti
  • príjemný pracovný kolektív
  • dôkladné zaškolenie
  • <príspevky do III. Piliera = Doplnkové dôchodkové sporenie
  • motivačné finančné ohodnotenie a sociálne benefity
  • darčekové poukážky vo výške 100,- €
  • poukážky v hodnote 60,- €
  • odmena za odporučenie kandidáta na pozíciu Strojník vo výške 1000,- €
Pracovné podmienky
  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie- Stredné odborné vzdelanie Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Dĺžka praxe - aspoň 1 rok
  • Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti
  • samostatnosť
  • fyzická zdatnosť
  • matematická gramotnosť
  • tímová práca
Ďalšie požiadavky
  • Úplné stredné odborné vzdelanie
  • Prax v skladovom hosp. výhodou
  • Preukaz VZV
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť.
Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť

Odběr nových inzerátů od ECO BAGS
Jakmile bude mít společnost ECO BAGS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!