EAH

EAH

Europe Automotive Holding a.s. Šrámkova 143, Liberec

Nákup materiálu a zásobování

EAH

Liberec, Liberecký kraj

V textu inzerátu

Petra Burešová

HPP, Doba neurčitá, Pro OSVČ

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

Pracovní náplň

  • Zajištění dodávek materiálu a zboží
  • Vedení poptávkového řízení, výběr dodavatele
  • Vystavování objednávek
  • Analýza dodávek z hlediska efektivnosti
  • Komunikace s dodavateli
  • Vedení skladu materiálu
  • Vyskladňování materiálu na zakázky
  • Spolupráce s PM, předávání podkladů pro CN
  • Průzkum trhu a vyhledávání nových vhodných dodavatelů
  • Průběžné hodnocení dodavatelů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • ŘP skupina B
  • Praxe v oboru
  • AJ / NJ na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Dobrá znalost MS Office - především World a Excel
  • Výhodou zkušenost s programem Helios
  • Výhodou zkušenost s obsluhou VZV

Nabízíme

  • práce na hpp / spolupráce na živnostenský list nebo SoD
  • Práce na dobu neurčitou
  • Telefon, PC
  • Služební vozidlo (i k soukromým účelům)
  • Parkování v areálu
  • Roční odměny na základě hospodářského výsledku
  • Pravidelná školení
  • Sportovní a kulturní aktivity, firemní akce, vánoční večírky
  • Příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv
  • Práci s unikátní techniku
  • Cestování po EU
  • Možnost zajištění školení a průkaz na obsluhu VZV, plošin, jeřábů, vazačské zkoušky, svářečského průkazu, atd.

Odběr nových inzerátů od EAH
Jakmile bude mít společnost EAH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!