EAH

EAH

Europe Automotive Holding a.s. Šrámkova 143, Liberec

Elektrikář průmyslových instalací

EAH

Liberec, Liberecký kraj

Elektrotechnika

V textu inzerátu

Petra Burešová

HPP, Doba neurčitá, Pro OSVČ

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 5

Pracovní náplň

  • Elektroinstalace strojů (montáž, demontáž, oprava, údržba, seřizování, připojování a zkoušky strojů a zařízení)
  • Preventivní a prediktivní údržba strojů
  • Instalace, diagnostika a oprava přenosových systémů
  • Řešení problémů na elektrozařízeních ve výrobě
  • Dodržování pracovních postupů a udržování pořádku na pracovišti
  • Cestování v rámci zakázek po celé ČR i EU

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektrikář/elektromechanik
  • Platné oprávnění dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min §6
  • Logické myšlení, pečlivost, důslednost, zodpovědnost za výsledek
  • ŘP skupina B
  • Zdravotní způsobilost – práce ve výškách
  • Výhodou znalost AJ a NJ
  • Výhodou alespoň 1 rok praxe
  • Výhodou znalost hydrauliky a pneumatiky
  • Výhodou průkaz na obsluhu VZV, plošiny, jeřábnický průkaz

Nabízíme

  • práce na hpp / spolupráce na živnostenský list nebo SoD
  • Práce na dobu neurčitou
  • Možnost profesního růstu
  • Odměny na základě hospodářského výsledku
  • Pravidelná školení
  • Sportovní a kulturní aktivity, firemní akce, vánoční večírky
  • Příjemné pracovní prostředí a sehraný kolektiv
  • Práci s unikátní techniku
  • Cestování po EU
  • Možnost zajištění školení a průkaz na obsluhu VZV, plošin, jeřábů, vazačské zkoušky, svářečského průkazu, atd.

Odběr nových inzerátů od EAH
Jakmile bude mít společnost EAH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!