Dopravný podnik mesta Žiliny

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. Kvačalova 2, Žilina

Elektrikár

Žilina, Žilinský kraj

Elektrotechnika

V textu inzerátu

Alena Mihalová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Elektrikár

Náplň práce

  • diagnostika a opravy energetických zariadeniach v rozsahu platných osvedčení a odbornej spôsobilosti,
  • práca s technickou dokumentáciou,
  • vykonávanie montáže, servisu a údržby energetických zariadení,
  • vedenie písomnej evidencie o odborných prácach vyplývajúcich zo zákonnej legislatívy,
  • navrhovanie postupov pri odstraňovaní zistených závad a nedostatkov,
  • kontrola technického stavu energetických zariadení v rozsahu svojej odbornej spôsobilosti,
  • vykonávanie prác spojených s údržbou a opravami majetku spoločnosti,
  • operatívne úlohy podľa pokynov nadriadeného,
  • zodpovednosť za technický stav zverených energetických zariadení.

Ponúkané výhody

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
  • 37,5 hod. týždenný pracovný čas,
  • polročné a koncoročné odmeny,
  • zvýhodnené cestovné v MHD Žilina,
  • príspevok na DDS,
  • možnosť rekreácie v podnikovom zariadení v Tatranskej Štrbe,
  • príspevok zamestnávateľa na stravovanie vo výške 5 €/deň vo forme stravovacej karty,
  • možnosť kariérneho rastu formou školení a kurzov.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vzdelanie v odbore: elektrotechnické,
  • Vodičský preukaz B
  • Prax na pozícii: Elektrikár min. 2 roky
  • Miesto výkonu práce: Žilina, Kvačalova 2, Depo

Osobné predpoklady a zručnosti

  • SOU/SŠ elektrotechnického zamerania – odbor elektrikár, elektromechanik,
  • osvedčenie podľa Vyhlášky č. 508/2009 Z.z., § 21 a viac
  • prax z výrobného prostredia výhodou,
  • manuálna zručnosť.

Ponúkná mzda

  • 1.000 – 1.100 € (nástupný plat) podľa schopností uchádzača,

Termín nástupu

  • Dohodou.

Kontakt: Ing.Alena Mihalová
041/5660106

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od Dopravný podnik mesta Žiliny
Jakmile bude mít společnost Dopravný podnik mesta Žiliny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!