Dopravný podnik mesta Žiliny

Dopravný podnik mesta Žiliny s.r.o. Kvačalova 2, Žilina

Elektrikár T BUS

Žilina, Žilinský kraj

Elektrotechnika

V textu inzerátu

Alena Mihalová

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Elektrikár T-BUS

Náplň práce

  • opravy elektro výzbroje a údržba trolejbusov a technologických vozidiel,
  • opravy elektrických komponentov a náhradných dielov pre trolejbusy a technologické vozidlá,
  • obsluha technologických zariadení elektrických,
  • obsluha zdvíhacích zariadení,
  • vodič motorových vozidiel skupina B, výhodou je aj skupina C,
  • umývanie (podvozkov) trolejbusov,
  • práce pri odťahu vozidiel,
  • vykonáva výjazdy na opravy trolejbusov na linkách,
  • kontroly, vyhľadávanie porúch elektro výbavy a agregátov t-busov, ich meranie, TBS na trakčných vozidlách,
  • elektro-mechanické práce na T-Bus a Ošetrovni,
  • plní uložené úlohy, príkazy a pokyny svojho priameho nadriadeného.

Ponúkané výhody

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
  • 37,5 hod. týždenný pracovný čas,
  • polročné a koncoročné odmeny,
  • zvýhodnené cestovné v MHD Žilina,
  • príspevok na DDS,
  • možnosť rekreácie v podnikovom zariadení v Tatranskej Štrbe,
  • príspevok zamestnávateľa na stravovanie vo výške 5 €/deň vo forme stravovacej karty,
  • možnosť kariérneho rastu formou školení a kurzov.

Požiadavky na zamestnanca

  • požaduje sa odborná spôsobilosť podľa v zmysle Zákona 124/2006 a vyhlášky 508/2009 Z.z., min. § 21 – elektrotechnik,
  • Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
    - stredoškolské bez maturity
    - stredoškolské s maturitou
    - nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vzdelanie v odbore: elektrotechnika, elektronika
  • Miesto výkonu práce: Žilina, Kvačalova 2, Depo

Ponúkná mzda

  • 1.000 – 1.100 € (nástupný plat) podľa schopností uchádzača,
  • po skúšobnej dobe možnosť rastu,

Termín nástupu

  • Dohodou.

Kontakt: Ing.Alena Mihalová
041/5660106

Odběr nových inzerátů od Dopravný podnik mesta Žiliny
Jakmile bude mít společnost Dopravný podnik mesta Žiliny nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!