Dopravní Podnik Ostrava

Dopravní Podnik Ostrava a.s. Poděbradova 494/2, Ostrava

Traťový dělník

Martinov, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

607 024 672

Nabídka platí 6 dní od 28. července

Zobrazení: 4

Lokalita:  Martinov

Pozice

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici traťový dělník na středisku vrchní stavba.

Požadujeme

  • dobrý zdravotní stav,
  • řidičský průkaz skupina B výhodou,
  • rozvrh pracovní doby - pevnou pracovní dobu (po-pá 6:00-14:00h.) avšak ve výlukách tramvajového provozu i o víkendech a v noci,
  • spolehlivost a zodpovědnost.

Náplň práce

  • Rutinní ruční práce při stavbě, opravách a údržbě kolejových tratí a při úpravách a údržbě nástupišť a nástupních ploch
  • Údržba zeleně na plochách ve správě DPO vč.likvidace náletových porostů

Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na telefonním čísle 607 024 672

Odběr nových inzerátů od Dopravní Podnik Ostrava
Jakmile bude mít společnost Dopravní Podnik Ostrava nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!