Dopravní Podnik Ostrava

Dopravní Podnik Ostrava a.s. Poděbradova 494/2, Ostrava

Karosář (údržba trolejbusy)

Moravská Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

607 024 672

Nabídka platí 6 dní od 28. července

Zobrazení: 4

Lokalita:  Centrum (Moravská Ostrava)

Pozice

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici karosář na středisku údržba trolejbusy.

Požadujeme

  • praxe v oboru nebo vyučení;
  • dobrá pracovní morálka;
  • dobrý zdravotní stav;
  • práce ve výškách - na střeše trolejbusu;

Pracovní náplň

  • opravy karosérie trolejbusů;
  • opravy po haváriích;
  • výměny karosářských dílů;
  • oprava dílů a karosérií;
  • další práce dle instrukcí mistra

Nabízíme

  • pouze ranní směny
  • možnost získání řidičského oprávnění na trolejbus nebo VZV,
  • zázemí stabilního zaměstnavatele,
  • celoroční jízdné zdarma,
  • 25 dní dovolené,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • benefitní karta,
  • závodní stravování,
  • pojištění proti škodě vzniklé zaměstnavateli, výhodné volání aj.,
  • příjemné pracovní prostředí

Předpokládaný nástup možnost ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte na telefonním čísle 601 060 755

Odběr nových inzerátů od Dopravní Podnik Ostrava
Jakmile bude mít společnost Dopravní Podnik Ostrava nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!