Dopravní Podnik Ostrava

Dopravní Podnik Ostrava a.s. Poděbradova 494/2, Ostrava

Karosář (údržba tramvaje Moravská Ostrava)

Moravská Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

607 024 672

Nabídka platí 6 dní od 28. července

Zobrazení: 4

Pozice

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici Karosářstředisko údržba tramvaje Moravská Ostrava.

Nabízíme

  • řidičské oprávnění skupiny C nad 7,5t,
  • průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel,
  • průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku,
  • svářečské oprávnění,
  • jeřábnický a vazačský průkaz.

Požadujeme

  • SO/ÚSO vzdělání v oboru karosář anebo strojírenském oboru s praxí karosáře,
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou, není podmínkou,
  • svářečský průkaz ZK 135, ZP 311 - výhodou,
  • orientaci ve výkresové dokumentaci,
  • samostatnost, přesnost, preciznost.

Náplň práce

  • opravy kolejových vozidel po haváriích a mimořádných událostech,
  • opravy historických kolejových vozidel, jejich údržba a servis,
  • režim ranních směn.

Předpokládaný nástup leden 2025.

V případě dalších dotazů mě, prosím, kontaktujte na tel. čísle 607 001 360.

Odběr nových inzerátů od Dopravní Podnik Ostrava
Jakmile bude mít společnost Dopravní Podnik Ostrava nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!