Dopravní Podnik Ostrava

Dopravní Podnik Ostrava a.s. Poděbradova 494/2, Ostrava

Elektromechanik (údržba trolejbusy)

Moravská Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

V textu inzerátu

607 024 672

Nabídka platí 6 dní od 28. července

Zobrazení: 5

Lokalita:  Centrum (Moravská Ostrava)

Pozice

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici elektromechanikstředisko údržba trolejbusy.

Požadujeme

  • vyučení v oboru elektro,
  • kvalifikaci dle vyhlášky č. 100/1995 Sb. a NV č. 194/2022 Sb. (dříve vyhláška č. 50/1978 Sb.)
  • znalost práce s PC pro účely diagnostiky vozidel vítána,
  • orientace v elektroschématech,
  • praxe na vozidlech MHD vítána,
  • práce na denní směny (mimořádně části nočních a odpoledních směn - zástup při mimořádných situacích),
  • práce ve výškách do 10 m (na střeše trolejbusu),
  • dobrý zdravotní stav,
  • dobrá pracovní morálka.

Pracovní náplň

  • opravy elektroinstalace trolejbusů,
  • výměny elektrosoučástí vybavení pracovišť,
  • diagnostika trolejbusů,
  • renovace elektrosoučástí vozidel,
  • jiné práce dle instrukcí mistra.

Nabízíme

  • možnost profesního růstu,
  • možnost získání řidičského oprávnění na trolejbus nebo VZV.

Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody.

V případě dalších dotazů mě, prosím, kontaktujte na tel. čísle 601 060 755.

Odběr nových inzerátů od Dopravní Podnik Ostrava
Jakmile bude mít společnost Dopravní Podnik Ostrava nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!