Dopravní Podnik Ostrava

Dopravní Podnik Ostrava a.s. Poděbradova 494/2, Ostrava

Asistent přepravy Přepravní kontrolor

Moravská Ostrava, Ostrava-město, Moravskoslezský kraj

Doprava a logistika

V textu inzerátu

607 024 672

Nabídka platí 6 dní od 28. července

Zobrazení: 5

Asistent přepravy / Přepravní kontrolor

Lokalita:  Centrum (Moravská Ostrava)

Pozice

Dopravní podnik Ostrava a.s. nabízí pro uchazeče/uchazečku volné pracovní místo na pozici asistent přepravy / přepravní kontrolorna oddělení přepravní kontrola.

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání s maturitou,
  • komunikativnost,
  • dobrý zdravotní stav - psychickou odolnost, fyzické předpoklady,
  • komunikativní znalost anglického - úroveň min. A2,
  • orientaci v základních komunikačních technologiích (PC, mobilní kontrolní zařízení apod.),
  • znalost integrovaného systému ODIS,
  • doklad o trestní bezúhonnosti,
  • práce ve vícesměnném provozu včetně nočních směnpondělí - neděle.

Náplň práce

  • provádění přepravní kontroly cestujících v MHD,
  • kontrola dodržování Smluvních přepravních podmínek a Tarifu pro cestující,
  • podávání informací cestujícím k dopravě v MHD,
  • prevence v oblasti bezpečnosti cestujících ve vozidlech MHD.

Nabízíme

  • stejnokrojové vybavení (asistent přepravy),
  • školení osobního rozvoje,
  • perspektivní práci u seriózního zaměstnavatele s dobrou platební morálkou,
  • 5 týdnů dovolené,
  • závodní stravování,
  • jízdní výhody,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • zdarma pojištění proti škodě způsobené zaměstnavateli,
  • příspěvky na benefitní karty (Benefity a.s., Multisport),
  • zvýhodněné volání a mnoho dalších …

Předpokládaný nástup září 2024

V případě dalších dotazů mě, prosím, kontaktujte na tel. čísle 607 001 360.

Odběr nových inzerátů od Dopravní Podnik Ostrava
Jakmile bude mít společnost Dopravní Podnik Ostrava nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!