Doprastav

Doprastav

Doprastav, a.s. Drieňová 27, Bratislava

Stavební kalkulant rozpočtář (Pardubice)

Doprastav

Pardubice, Pardubický kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

Stavební kalkulant - rozpočtář (Pardubice)

Informace o pracovním místě
Místo výkonu prácePardubice
Druh pracovního poměruplný úväzok
Termín nástupuihned resp. dohodou
Nabízený platdohodou + osobní ohodnocení + roční prémie. S úspěšným uchazečem dohadujeme mzdové podmínky v závislosti od předešlých zkušeností a osobnostních předpokladů na danou pozici.
Náplň práce a odpovědnosti

Hledáme nového kolegu / kolegyni, který se stane součástí našeho projektového týmu při realizaci významných projektů v ČR. Orientujete se ve stavebnictví a chcete si rozšířit své znalosti o další agendu? Hledáme právě Vás, pojďte se učit od odborníků.

Co vás čeká

  • Tvorba odbytových kalkulací v KROS nebo ASPE
  • Příprava podkladů pro poptávky subdodavatelů
  • Spolupráce s realizačním týmem stavby na zpracování kalkulací nových položek
  • Zpracování a příprava výstupů pro realizaci stavby
  • Zpracování rizik cenových nabídek a kalkulací
  • Průběžná měsíční kontrola a aktualizace výrobní kalkulace v KROSu a v IS RSV
  • Spolupráce a komunikace s členy obchodního oddělení a projektových týmů
Požadavky na zaměstnance
Minimální požadované vzdělánístředoškolské s maturitou
Zaměření / oborStavební nebo technické vzdělání
Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) - pokročilý

Administrativní a ekonomické znalosti

KROS nebo ASPE – pokročilý

Praxe na pozici / v oblasti

Praxe na pozici - min. 3 roky v daném oboru

Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • Analytické myšlení
  • Přesnost, spolehlivost, smysl pro detail
  • Proaktivní přístup k práci, schopnost dodržovat pevně stanovené termíny
  • Ochota učit se
Benefity
  • Práce ve stabilní společnosti s více než 70letou tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení (základní složka mzdy + osobní ohodnocení + roční prémie)
  • Podílení se na realizaci významných stavebních projektů a prostor pro vlastní iniciativu a nápady
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 týden dovolené navíc pro matky a osamělé rodiče (s dětmi do 10 let)
  • 4 Sick day (placené volno na zotavení)
  • Flexibilní část pracovní doby
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity Cafeterie
  • Příspěvek na doplňkové důchodové spoření
  • Zvýhodněné tarify od O2 Family
  • Odměna za doporučení nového kolegy
  • Odměna při pracovních a životních jubileích
  • Bezplatné vzdělávání v podobě školení s možností rozšíření kvalifikace
Informace pro uchazeče

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Vaše životopisy můžete zasílat přes kontaktní formulář nebo na adresu

Odběr nových inzerátů od Doprastav
Jakmile bude mít společnost Doprastav nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!