Doprastav

Doprastav

Doprastav, a.s. Drieňová 27, Bratislava

Stavbyvedoucí dopravní stavby (České Budějovice)

Doprastav

České Budějovice, Jihočeský kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

HPP

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Stavbyvedoucí - dopravní stavby (České Budějovice)

Informace o pracovním místě
Místo výkonu práceČeské Budějovice
Druh pracovního poměruplný úväzok
Termín nástupuihned resp. dohodou
Nabízený platdohodou + osobní ohodnocení + roční prémie. S úspěšným uchazečem dohadujeme mzdové podmínky v závislosti od předešlých zkušeností a osobnostních předpokladů na danou pozici.
Náplň práce a odpovědnosti

Hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici stavbyvedoucí, který se stane součástí našeho projektového týmu při realizaci významných projektů v ČR.

Co vás čeká

  • Odpovědnost za organizaci a realizaci stavebních prací v souladu s harmonogramem postupů prací a dodržováním požadavků kvality.
  • Odpovědnost za dodržování technologických postupů.
  • Odpovědnost za správné plánování postupů stavebních prací.
  • Zajištění projektové a realizační dokumentace zakázek.
  • Odpovědnost za předávání dokladů potřebných k fakturaci a měsíční závěrce.
  • Koordinace prací realizovaných přes subdodavatelé, spolupráce při výběrových řízeních na subdodavatelé.
  • Zajišťování prováděných činností v souladu se smlouvou o Dílo, platnou legislativou a interními předpisy.
Požadavky na zaměstnance
Minimální požadované vzdělánístředoškolské s maturitou
Zaměření / oborstavební zaměření
Počítačové znalosti

MS Office (Word, Excel, Outlook) – uživatelská úroveň

Řidičský průkaz

řidičský průkaz skupina B

Praxe na pozici / v oblasti

min. 3 roky praxe na pozici stavbyvedoucí

Jiné požadavky
  • odborná způsobilost stavbyvedoucího
  • zkušenosti s realizací dopravních staveb nebo mostů
Osobnostní předpoklady a dovednosti
  • organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, loajalita
  • vysoké pracovní nasazení
  • pozornost, praktické myšlení
  • komunikativnost, schopnost řídit a vést pracovní kolektiv
  • schopnost týmové spolupráce
Benefity
  • Práce ve stabilní společnosti s více než 70letou tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení (základní složka mzdy + osobní ohodnocení + roční prémie)
  • Podílení se na realizaci významných stavebních projektů a prostor pro vlastní iniciativu a nápady
  • 5 týdnů dovolené
  • 1 týden dovolené navíc pro matky a osamělé rodiče (s dětmi do 10 let)
  • 4 Sick day (placené volno na zotavení)
  • Flexibilní část pracovní doby
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na volnočasové aktivity Cafeterie
  • Příspěvek na doplňkové důchodové spoření
  • Zvýhodněné tarify od O2 Family
  • Odměna za doporučení nového kolegy
  • Odměna při pracovních a životních jubileích
  • Bezplatné vzdělávání v podobě školení s možností rozšíření kvalifikace
  • Služební auto
Informace pro uchazeče

Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem. Vaše životopisy můžete zasílat přes kontaktní formulář nebo na adresu

Odběr nových inzerátů od Doprastav
Jakmile bude mít společnost Doprastav nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!