Dlubal Software

Dlubal Software s.r.o. Anglická 28, Praha 2

Student VŠ stavební nebo strojní Brno, Vývoj aplikací pro projektanty statiky

Brno, Brno, Jihomoravský kraj

Služby provozní a osobní, Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Younes El Frem

Home office

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 2

Student VŠ stavební nebo strojní | Brno

Vývoj aplikací pro projektanty / statiky

Proč Dlubal Software?

  • Více než 100 000 uživatelů v 95 zemích
  • Jeden softwarový balíček pro všechny oblasti použití
  • Bezplatná podpora od zkušených odborníků
  • Zapracování v krátkém čase a intuitivní ovládání
  • Vynikající poměr cena/výkon
  • Modulární koncept s možností pružného rozšíření dle potřeby
  • Odstupňovaný licenční systém se samostatnými a síťovými licencemi
  • Osvědčený software použitý při mnoha známých projektech

Hledáme pro náš vývojářský tým v Brně studenta VŠ stavební nebo strojní, kterého baví statika a chtěl by se podílet na vývoji a testování software pro návrh a posouzení stavebních konstrukcí.

Profil uchazeče

  • Student VŠ stavební nebo strojní
  • Základní znalost statiky (zejména průřezové a materiálové charakteristiky)
  • Hrubá orientace v normách a databázích
  • Logické a analytické myšlení
  • Ochota učit se novým věcem
  • Základní znalost AJ nebo NJ

Hlavní náplň práce

  • Doplňování databáze průřezů a materiálů
  • Programování výpočtu průřezových charakteristik (zaškolíme a naučíme)
  • Týmová kooperace s ostatními vývojáři, analytiky, grafiky a vedoucími projektů

Uvítáme

  • Znalost některého ze statických 3D programů založených na metodě konečných prvků
  • Zkušenosti s programováním v libovolném programovacím jazyce, např. Python
  • Znalost hlavních CAD programů v oboru
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyku
  • Kreativnost a komunikační schopnosti

Co vám můžeme nabídnout

  • Dlouhodobá perspektiva a zázemí prosperující firmy, která je přes 30 let na trhu
  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Atraktivní práce na vývoji hodnotných aplikací s mezinárodním dosahem
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domu (homeoffice)
  • Pracoviště v centru Brna
  • Moderní kanceláře (ne open-space)
  • Neustálé odborné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Každoročně firemní akce (vánoční večírek, firemní výlet)
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Profesionální, přátelský kolektiv

Termín nástupu

  • Ihned resp. dle dohody

Kontakt

Pokud Vás zaujala pozice, zašlete nám svůj životopis.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat pana El Frema.

Dlubal Software s.r.o.
Dipl.-Ing. (FH) Younes El Frem
Anglická 28
120 00 Praha 2

Odběr nových inzerátů od Dlubal Software
Jakmile bude mít společnost Dlubal Software nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!