Dlubal Software

Dlubal Software s.r.o. Anglická 28, Praha 2

Statik Stavební inženýr Praha, Vývoj aplikací pro statiky

Praha, Praha, Hlavní město Praha

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Younes El Frem

Doba neurčitá, Home office

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 7

Statik | Stavební inženýr | Praha

Vývoj aplikací pro statiky

Proč Dlubal Software?

  • Více než 100 000 uživatelů v 95 zemích
  • Jeden softwarový balíček pro všechny oblasti použití
  • Bezplatná podpora od zkušených odborníků
  • Zapracování v krátkém čase a intuitivní ovládání
  • Vynikající poměr cena/výkon
  • Modulární koncept s možností pružného rozšíření dle potřeby
  • Odstupňovaný licenční systém se samostatnými a síťovými licencemi
  • Osvědčený software použitý při mnoha známých projektech

Hledáme pro náš vývojářský tým v Praze statika se zaměřením na vývoj a testování software pro modelování stavebních konstrukcí (grafika, statické a dynamické výpočty, posudky).

Profil uchazeče

  • VŠ s technickým zaměřením, stavební mechanika
  • Orientace v normách na navrhování konstrukcí
  • Znalost některého ze statických 3D programů založených na metodě konečných prvků
  • Logické a analytické myšlení
  • Schopnost práce v týmu (metodika SCRUM)
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyku

Hlavní náplň práce

  • Návrh aplikace, příprava podkladů pro programátory
  • Ověřování funkčnosti programů před vydáním verze pro zákazníky
  • Testování programů, vytváření testovacích modelů
  • Příprava automatických testů
  • Návrhy algoritmů pro posudky konstrukcí
  • Týmová kooperace s ostatními vývojáři, analytiky, grafiky a vedoucími projektů

Uvítáme

  • Zkušenosti s programováním v libovolném programovacím jazyce, např. Python
  • Zkušenosti s nástroji na automatické testování (Squish, Ranorex, apod.) a s QA testováním
  • Znalost hlavních CAD programů v oboru
  • Znalost matematiky a logické myšlení
  • Pochopení algoritmizace a programování
  • Několik let praxe s navrhováním konstrukcí
  • Pokročilá úroveň angličtiny

Proč u nás pracovat?

  • Dlouhodobá perspektiva a zázemí prosperující firmy, která je přes 30 let na trhu
  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Atraktivní práce na vývoji hodnotných aplikací s mezinárodním dosahem
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domu 2 dny v týdnu (homeoffice)
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Velmi dobré finanční ohodnocení a každoroční revize mzdy
  • Kvartální bonusy
  • Pracoviště v centru Prahy nebo Brna
  • Moderní kanceláře (ne open-space) s dobrou dopravní dostupností
  • Stravenkový paušál (vyplácen spolu se mzdou)
  • Karta Multisport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Neustálé odborné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Příspěvek na vzdělání do výše 10tis. ročně
  • Různé další firemní benefity, včetně možnosti rozvoje a vzdělávání
  • Každoročně firemní akce (vánoční večírek, firemní výlet)
  • Týmové akce a nápoje zdarma
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Profesionální, přátelský kolektiv

Termín nástupu

  • Ihned resp. dle dohody

Kontakt

Pokud Vás zaujala pozice, zašlete nám svůj životopis.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat pana El Frema.

Dlubal Software s.r.o.
Dipl.-Ing. (FH) Younes El Frem
Anglická 28
120 00 Praha 2

Odběr nových inzerátů od Dlubal Software
Jakmile bude mít společnost Dlubal Software nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!