Dlubal Software

Dlubal Software s.r.o. Anglická 28, Praha 2

Programátor C# .NET Praha, Vývoj webových a cloudových aplikací

Praha, Praha, Hlavní město Praha

Informační technologie

V textu inzerátu

Younes El Frem

Doba neurčitá, Home office

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

Programátor C#.NET | Praha

Vývoj webových a cloudových aplikací

Proč Dlubal Software?

  • Více než 100 000 uživatelů v 95 zemích
  • Jeden softwarový balíček pro všechny oblasti použití
  • Bezplatná podpora od zkušených odborníků
  • Zapracování v krátkém čase a intuitivní ovládání
  • Vynikající poměr cena/výkon
  • Modulární koncept s možností pružného rozšíření dle potřeby
  • Odstupňovaný licenční systém se samostatnými a síťovými licencemi
  • Osvědčený software použitý při mnoha známých projektech

Hledáme pro náš vývojářský tým v Praze vývojáře se znalostí C#.NET pro vývoj webových a cloudových aplikací. Výhodou je zkušenost s Azure, Webservices a skriptovanim v Javascript nebo Typescript.

Profil uchazeče

  • SŠ nebo VŠ, obor se zaměřením na IT výhodou
  • Vývoj webových aplikací na platformě MS.NET (Core)
  • Zkušenost s cloud technologií
  • Zkušenost s technologií Webservices
  • Inovativní myšlení
  • Zájem o možnost vývoje nového produktu
  • Samostatnost při hledání nových řešení
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost anglického jazyka pro čtení dokumentace

Hlavní náplň práce

  • Vývoj uživatelsky komfortního GUI (grafika, pokročilé dialogy, tabulky, navigace, atd.)
  • Využíváni OpenCascade technologie
  • Vývoj rozhraní / převod do CAD systémů
  • Vývoj datového a 3D grafického jádra
  • Spolupráce s dalšími vývojáři, analytiky, testery a vedoucími projektů

Proč u nás pracovat?

  • Dlouhodobá perspektiva a zázemí prosperující firmy, která je přes 30 let na trhu
  • Poskytujeme zaškolení a plnou podporu při nástupu
  • Atraktivní práce na vývoji hodnotných aplikací s mezinárodním dosahem
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domu 2 dny v týdnu (homeoffice)
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Velmi dobré finanční ohodnocení a každoroční revize mzdy
  • Kvartální bonusy
  • Pracoviště v centru Prahy nebo Brna
  • Moderní kanceláře (ne open-space) s dobrou dopravní dostupností
  • Stravenkový paušál (vyplácen spolu se mzdou)
  • Karta Multisport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Neustálé odborné vzdělávání a možnost profesního růstu
  • Příspěvek na vzdělání do výše 10tis. ročně
  • Různé další firemní benefity, včetně možnosti rozvoje a vzdělávání
  • Každoročně firemní akce (vánoční večírek, firemní výlet)
  • Týmové akce a nápoje zdarma
  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Profesionální, přátelský kolektiv

Termín nástupu

  • Ihned resp. dle dohody

Kontakt

Pokud Vás zaujala pozice, zašlete nám svůj životopis.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat pana El Frema.

Dlubal Software s.r.o.
Dipl.-Ing. (FH) Younes El Frem
Anglická 28
120 00 Praha 2

Odběr nových inzerátů od Dlubal Software
Jakmile bude mít společnost Dlubal Software nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!