Deštné

Deštné

SPORT PROFI spol. s r. o. Deštné v Orlických horách, 171

Zasněžování

Deštné

Deštné v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

SPORT PROFI spol. s r. o.

+421 492 601 601

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 6

Zasněžování

Budeš obsluhovat a dohlížet na zasněžovací systém, rozvážet a přemísťovat sněžná děla, instalovat hadice a na sněžném skútru kontrolovat, zda vše běží tak, jak má. Nabízíme dobrodružnou práci, která není stereotypní.

    Náplň práce
    • obsluha a dohled na zasněžovací systém
    • rozvážení a přemisťování sněžných děl
    • instalace hadic
    • kontrola zařízení na sněžném skútru
    Co nabízíme
    • platové ohodnocení dle objemu práce
    • ubytování zdarma
    • sezónní permanentka do celého areálu
    Naopak požadujeme
    • pozitivní vztah ke sněhu a lyžování
    • časovou flexibilitu
    • schopnost pracovat v kolektivu
    • řidičský průkaz skupiny B
    Bude se ti hodit
    • fyzická zdatnost
    • základní znalosti v oblasti mechaniky, hydrauliky a elektro

Odběr nových inzerátů od Deštné
Jakmile bude mít společnost Deštné nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!