Deštné

Deštné

SPORT PROFI spol. s r. o. Deštné v Orlických horách, 171

Půjčovna a Servis

Deštné

Deštné v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

SPORT PROFI spol. s r. o.

+421 492 601 601

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 4

Naše půjčovna a servis se nachází ve zrekonstruované budově a je moderně vybavena. Snažíme se poskytnout nejvyšší úroveň servisu pro lyžaře a snowboardisty.

    Náplň práce
    • aktivně informovat zákazníky o vybavení, které je možné si u nás půjčit
    • vybavení jim půjčovat a doporučovat
    • servisovat lyže a snowboardy
    • seřizovat vázání
    Co nabízíme
    • platové ohodnocení dle objemu práce
    • ubytování zdarma
    • sezonní permanentka do celého areálu
    Naopak požadujeme
    • manuální zručnost
    • pozitivní vztah ke sněhu a lyžování
    • časovou flexibilitu
    • schopnost pracovat v kolektivu
    Bude se ti hodit
    • znalost cizího jazyka - angličtina, němčina, polština

Odběr nových inzerátů od Deštné
Jakmile bude mít společnost Deštné nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!