Deštné

Deštné

SPORT PROFI spol. s r. o. Deštné v Orlických horách, 171

Obsluha lanovek a vleků

Deštné

Deštné v Orlických horách, Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

V textu inzerátu

SPORT PROFI spol. s r. o.

+421 492 601 601

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 3

    Náplň práce
    • zabezpečení plynulého chodu a obsluhy lanovek a lyžařských vleků s ohledem na bezpečnou přepravu osob
    • kontrola lyžařského vleku a lanovek
    • údržba povrchu před a za turniketem
    • dohled nad nástupem lyžařů a snowboadistů
    Co nabízíme
    • práci v přátelském kolektivu
    • platové ohodnocení dle objemu práce
    • ubytování zdarma
    • sezonní skipass do celého areálu
    Naopak požadujeme
    • pozitivní vztah ke sněhu a lyžování
    • komunikativnost a příjemné vystupování
    • časovou flexibilitu
    • schopnost pracovat v kolektivu

Odběr nových inzerátů od Deštné
Jakmile bude mít společnost Deštné nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!