Daikin

Daikin

Daikin Industries Czech Republic s.r.o. U Nové Hospody 1, Plzeň

Zástupce kyně směnového mistra

Daikin

Plzeň, Plzeň, Plzeňský kraj

V textu inzerátu

Kristýna Kreuzová

727 999 777

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 7

Zástupce/kyně směnového mistra

Náplň práce

  • řízení kvality na svěřeném úseku
  • zlepšování a optimalizace existujících procesů,
  • řešení situací, které mohou mít negativní dopad na kvalitu produktu,
  • školení a adaptace nových kolegů a kolegyň,
  • odpovědnost za část svěřeného pracoviště,
  • správa dokumentů, záznamů a formulářů v rámci svěřeného úseku,
  • komunikace s externími sklady, vstupní kontrolou a výrobou.

Profil

  • praxe ve výrobní společnosti,
  • zkušenosti s vedením týmu a s kontrolou kvality,
  • zodpovědnost a spolehlivost,
  • komunikační dovednosti a schopnost řešit problémové situace,
  • SŠ nebo SOU vzdělání,
  • PC gramotnost – uživatelsky MS Excel,
  • logické myšlení.

Nabízíme

  • 25 - 28 dní dovolené,
  • důkladné zaškolení na pozici,
  • výhodné mobilní a datové tarify až pro 10 členů rodiny,
  • slevy na vozy společnosti Škoda až 15 %,
  • dotovaná mezinárodní kuchyně,
  • roční bonusy ve výši až 13. mzdy,
  • každoroční navyšování mzdy,
  • příspěvek na penzijko nebo životko,
  • program Benefit Plus – 6 000 Kč/rok,
  • výrazné slevy na firemní produkty,
  • čisté a bezpečné pracovní prostředí,
  • firemní svozovou dopravu (směr Toužim, Kaznějov, Holýšov),
  • NÁBOROVÝ BONUS30 000.-

Těšíme se na Váš kontakt

Bc. Adéla Stanková

HR Specialist

Tel.: 722 983 999

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

U Nové Hospody 1

301 00 Plzeň

Czech Republic

Odběr nových inzerátů od Daikin
Jakmile bude mít společnost Daikin nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!