DSML

DSML

Domov pro seniory a dům s pečovatelskou službou Mariánské Lázně Tepelská 752/22, Mariánské Lázně

Pracovník přímé obslužné péče

DSML

Mariánské Lázně, Cheb, Karlovarský kraj

V textu inzerátu

Radka Nováková

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Pracovní náplň: poskytování komplexní obslužné péče klientům pobytové služby v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • nástup dle dohody
  • odborný růst a hrazené vzdělávání
  • platové ohodnocení dle platových předpisů ve státní sféře od 25 760 Kč
  • podnikové stravování, 5 týdnů dovolené

Požadujeme

  • střední vzdělání – výuční list výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelskou znalost práce na PC

Životopis, prosím, zasílejte pomocí formuláře.

Odběr nových inzerátů od DSML
Jakmile bude mít společnost DSML nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!