DFNSP BB

DFNSP BB

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica Námestie Ludvika Svobodu 4, Banská Bystrica

Upratovačka

DFNSP BB

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

V textu inzerátu

Daniela Račková

HPP

Nabídka platí 9 dní od 25. července

upratovačka

upratovačka

požiadavky

  • základné vzdelanie,
  • občianska bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
  • komunikatívnosť a chuť pracovať,
  • schopnosť spolupráce v kolektíve,
  • zodpovednosť a spoľahlivosť,
  • zdravotná spôsobilosť pre výkon uvedeného povolania.

náplň práce

Upratovacie a čistiace práce v priestoroch nemocnice, vrátane dezinfekcie na pridelenom úseku.

ponúkame

  • nástup do práce ihneď, prípadne dohodou,
  • práca na plný úväzok v dvojzmennej nerovnomernej prevádzke (sobota, nedeľa a sviatok)
  • práca na základe pracovnej zmluvy v zmysle Zákonníka práce,
  • základná mzda pri plnom pracovnom úväzku od 794,- eur/mesačne, v závislosti od dĺžky praxe podľa platnej Kolektívnej zmluvy,
  • týždenný pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce,
  • 5 dní dovolenky naviac.

Žiadosť o zamestnanie spolu s profesijným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na referát personálny Každému uchádzačovi ďakujeme za prejavený záujem. Zároveň si Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od DFNSP BB
Jakmile bude mít společnost DFNSP BB nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!