DFNSP BB

DFNSP BB

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica Námestie Ludvika Svobodu 4, Banská Bystrica

Lekár špecialista na Kliniku pediatrickej onkológie a hematológie SZU

DFNSP BB

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Daniela Račková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 2

lekár špecialista na Kliniku pediatrickej onkológie a hematológie SZU

Požiadavky

  • VŠ II. stupňa – všeobecné lekárstvo, atestácia zo špecializačného odboru pediatria, po nástupe do zamestnania následné zaradenie do subšpecializačného štúdia pediatrická hematológia a onkológia,
  • dátum nástupu dohodou,
  • zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita,
  • chuť pracovať a súčasne sa vzdelávať,
  • komunikačné zručnosti a cit pre prácu s deťmi,
  • pracovný entuziazmus, kreativita a aktívny prístup,
  • spoľahlivosť, trpezlivosť a empatia,
  • občianska bezúhonnosť.

Ponúkame

  • garantovaný pravidelný príjem,
  • príjemné pracovné prostredie v zrekonštruovanej detskej nemocnici,
  • základná mzda atestovaného lekára pri plnom úväzku od 3.260,- eur/mesačne v zmysle platnej kolektívnej zmluvy,
  • týždenný pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce,
  • mesačné preplácanie prípadných nadčasových hodín,
  • 5 dní dovolenky naviac,
  • podpora odborného rastu a sústavného vzdelávania,
  • náhrada mzdy za 8 pracovných dní / ročne určených na sústavné vzdelávanie,
  • po úspešnom ukončení špecializačného štúdia a vzájomnej dohode garancia pracovného miesta.

Náplň práce

Výkon špecializovanej diagnostickej a preventívno-liečebnej činnosti v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Banská Bystrica.

Žiadosti o zamestnanie spolu s profesijným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na referát personálny.

Odběr nových inzerátů od DFNSP BB
Jakmile bude mít společnost DFNSP BB nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!