DETOX

DETOX

DETOX s.r.o. Zvolenská cesta 139, Banska Bystrica

Manažér divízie environmentálnych projektov

DETOX

Košice, Košický kraj

V textu inzerátu

DETOX s.r.o.

HPP

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Miesto výkonu práce

Košice, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Ponúkaný plat (brutto): 1 274 – 1 400 € hrubá mzda po skúšobnej dobe + výkonnostná odmena

(výkonnostná odmena predstavuje podiel na zisku za individuálnu činnosť, ktorá môže byť až do

výšky hrubej mzdy)

Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce

• spracovanie dokumentácie v oblasti vodného hospodárstva - vodné plány, prevádzkové poriadky vodných stavieb, spracovanie žiadosti o povolení nakladania s vodami a vodnými stavbami, spracovanie žiadostí o súhlasy, spracovanie hlásení vo vodnom hospodárstve.

• vedenie služby trvalého environmentálneho servisu pre pridelených zákazníkov v rozsahu platných zmlúv a legislatívy (oblasť odpadového, vodného hospodárstva a ochrany ovzdušia)

• spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 24/2006 Z. z. o posudzovaní vplyvov na životné prostredie a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (EIA).

• spracovanie dokumentácie v zmysle Zákona č. 39/2013 Z. z. o integrovanej prevencii a kontrole znečisťovania životného prostredia a o zmene a doplnení niektorých zákonov IPKZ.

• spracovanie pridelenej dokumentácie pre spoločnosť DETOX s.r.o.,

• spracovanie dokumentácie v oblasti odpadového hospodárstva (vedenie evidencie o vzniku odpadu a nakladaní s ním, spracovanie ohlásení v zmysle zákona o odpadoch).

Pozícia vhodná pre absolventa NIE

Prax v odbore minimálne 2 roky

Iné výhody

• práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti

• práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské I., II. stupňa

Znalosti

Anglický jazyk - mierne pokročilý

Balík Microsoft Office

Vodičský preukaz skupina B

Osobnostné predpoklady

Zodpovednosť, komunikatívnosť, ochota pracovať podľa potreby.

Informácie o výberovom konaní.

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností posielajte na. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

Odběr nových inzerátů od DETOX
Jakmile bude mít společnost DETOX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!