DETOX

DETOX

DETOX s.r.o. Zvolenská cesta 139, Banska Bystrica

Manažér predaja ORO

DETOX

Banská Bystrica, Banskobystrický kraj

V textu inzerátu

DETOX s.r.o.

HPP

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Miesto výkonu práce

Banská Bystrica, Slovensko

Typ práce

Plný úväzok

Hľadáme nového kolegu / kolegyňu, ktorý/á rád/rada telefonicky komunikuje so zákazníkom, je zodpovedný/á, pracovitý/á a má obchodného ducha. Radi ťa naučíme všetko potrebné, aby si sa stal/a profesionálom / profesionálkou v nákupe odpadových olejov. Neľakaj sa, je to obchodovanie ako každé iné, avšak s perspektívnou komoditou. Po krátkom zaškolení to určite zvládneš.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto výkonu Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto) 980 – 1.725 EUR/mesiac

Základná mzda je pri nástupe 1.270 Eur + variabilná zložka, ktorá môže pri dosahovaní výsledkov po skúšobnej dobe dosahovať výšku cca 320 Eur. Okrem toho ďalšie benefity.

Termín nástupu Ihneď /ASAP

Druh pracovného úväzku TPP, skrátený úväzok

Náplň práce

-Telefonické kontaktovanie súčasných aj nových zákazníkov,

-Informovanie o aktuálnej ponuke spoločnosti DETOX s.r.o. - odber odpadových olejov, podmienky výkupu

-Zaslanie aktuálnej ponuky zákazníkovi om

-Telefonické dopytovanie spätnej väzby na predloženú ponuku

-Práca s informačným systémom spoločnosti

Pozícia vhodná pre absolventa áno

Iné výhody

•dlhodobú spoluprácu v stabilnej spoločnosti

•možnosť sebarealizácie

•dochádzkový bonus až do výšky 300€ ročne + iné benefity

•práca v dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie stredoškolské

Počítačové znalosti balík Microsoft Office

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-Bezúhonnosť

-Slovný prejav bez rečových vád

-Dobré komunikačné schopnosti

-Vytrvalosť a pozitívny prístup k práci

Informácie o výberovom konaní

Štruktúrovaný životopis s uvedením pracovných skúseností a telefonického kontaktu posielajte na. V žiadosti uveďte: Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie spoločnosti DETOX s.r.o. v zmysle zákona 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov

Uchádzači, ktorí splnia požiadavky budú kontaktovaní telefonicky.

Odběr nových inzerátů od DETOX
Jakmile bude mít společnost DETOX nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!